YÜRÜYÜŞ LİDERLİĞİ BAŞVURU SONUÇLARI

Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun 30/05/2016 tarihli Yürüyüş Liderliği Talimatının Geçici 1. ve 17/5 maddesi gereği yürüyüş liderliği belgesi için başvuranların ön değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Listenin yayınladığı günden itibaren on beş (15) günlük itiraz, şikayet ve eksik belgetamamlama süresi vardır. 26 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar itiraz, şikayet ve eksik belgelerinizi Federasyonumuza şahsen ya da kargo ile ulaştırmanız gerekmektedir. Süresi içerisinde eksik belgelerini tamamlamayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Talimatın Geçici 1. Maddesi kapsamında başvurularını yapan  ancak başvuru tarihinde şartları sağlamayan (eksik belge hariç) kişiler, başvuru şartlarını günümüz itibari sağlamış olsalar bile Geçici 1. Maddenin geçerlilik süresi dolduğundan bu madde kapsamındaki başvuruları dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, yürüyüş liderliği talimatının geçici 1. Maddesinin geçerlilik süresi dolduğundan bu madde kapsamında yeni başvurularında yapılması mümkün değildir.

Geçici 1. Madde kapsamında başvuru yapmış, fakat ilgili madde gereği şartları sağlamadıkları tespit edilen kişiler dilekçe ile başvurmaları halinde belge ücretlerini geri alabilirler. Ancak bu durumda olan kişiler  isterlerse ilgili talimatın 9. md. belirtilen şartları sağlamaları durumunda yıllık faaliyet programımızda yer alan yürüyüş liderliği eğitimlerine  katılıp, başarılı olmaları halinde bu belgeyi alabilirler.

Öte yandan Yürüyüş Liderliği Talimatının 17/5 maddesi amir hüküm olduğu için bu madde kapsamında Federasyonumuz dağcılık eğitimlerini tamamlayanlar sporcular, diledikleri zaman Md. 9’da belirtilen belgelerle federasyonumuza başvurmaları halinde yürüyüş liderliği belgesi düzenlenerek taraflarına gönderilecektir.

 

 

 

(tdf.gov.tr)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post BROAD PEAK’TEN ZİRVE HABERİ GELDi
Next post LATMOS BÜYÜSÜNDEN SÜZÜLEN TARİH; HERAKLIA
Translate »