Neden High Mountain Nepal Pantolon?

Türkiye’de dağ ve doğaya çıkanların çokça duyduğu ve yaygın şekilde kullandığı High Mountain Nepal Pantolona gösterilen ilginin nedeni nedir?

Bu soruya cevap ararken ilk olarak ürünün teknik özelliklerini incelemek gerekir. Kumaş kompozisyonundaki bambu ve bi-streç spandex sayesinde maksimum rahatlık ve performans sunan bu ürün aynı zamanda anti-bakteriyel ve anti-allerjik. Kesimin bol olmaması ürünü estetik anlamda özel bir yere koyuyor, öte yandan esneklik sayesinde her türlü hareketi rahatça yapabilmek ise büyük bir avantaj olarak öne çıkıyor.

Üründe ter emicilik ve vücut ısısı ile kuruma özelliği oldukça başarılı. Bambu elyafından dolayı vücut ısısını dengeleme özelliğine sahip ve yüksek kesim beli sayesinde, treking, tırmanış, dağcılık ve bisiklet kullanımına uygun. Paçalardaki cırt bantlar fazladan ayar imkanı da sunuyor. Dikine yerleştirilmiş yan cep tırmanırken veya oturma pozisyonunda kolay erişim imkanı sağlıyor. 440 gram hafiflikteki bu ürün yukarıda sıraladığımız özellikleri ve hafifliği sayesinde Türkiye coğrafyasında seyahat eden dağcı ve doğa severlerin önem verdiği bir marka olmayı başarabiliyor.

 

Ürünü incelemek yada satın almak için tıklayınız.

www.dagcidukkani.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post DAĞCILAR ÖZGÜR BODUR’U ANDI
Next post TOZLUK NE İŞE YARAR?
Translate »