Kış Temel Eğitimi – Gümüşhane Başvuruları

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan “Kış Temel Eğitimi” 27 Ocak-2 Şubat 2018 Tarihleri arasında Zigana’dağı Gümüşhane’de düzenlenecektir.

  • Faaliyete katılacak sporcular kulüpleri aracılığı ile DYS üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Faaliyette görev almak isteyen antrenörlemiz ise online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
  • Faaliyete katılacak ferdi sporcular da  kayıtlarını il temsilcileri aracılığı ile yaptırabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 10/01/2018 – 23.00

Kurs Ücreti: 110 TL Kulüp Sporcuları için (23 yaş altı ücretsiz) / 300 TL Ferdi Sporcular için (23 yaş altı sporculardan da ücret alınacaktır.)

Son başvuru tarihini kaçıran sporcular 300 TL, ferdi sporcular ise 500 TL gecikme bedelini yatırdıklarına dair dekontu federasyona iletmeleri durumunda kulüpleri aracılığı ile ilgili eğitime kayıtları yapılacaktır. Bu ücretlendirme, sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını, eğitimin ilk günü kayıt masasında kamp müdürüne  ibraz edecektir. Dekontlar faks yada e-posta  ile federasyona gönderilmeyecektir.

Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Garanti Bankası, Anafartalar Caddesi Şubesi, TR06 0006 2000 7110 0006 2977 90) hesabına “Kış Temel Eğitimi” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Kampa Katılacak Tüm Sporcular yanlarında Emniyet kemeri, kask, kazma, yardımcı ip ve krampon getirmeleri gerekmektedir.

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2017-2018 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını ibraz etmeyen sporcular kampa alınmayacaktır.

 

 

 

Dağcılık malzemelerini incelemek yada satın almak için tıklayınız.

www.dagcidukkani.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post HABERSİZ KAMPTAN AYRILMA!
Next post ULUDAĞ’DA KAYBOLDULAR
Translate »