HANWAG BOT TÜRKİYE’DE

Dağ ve doğaya çıkan herkesin ayağını yere sağlam basma arzusuna 90 yılı aşkın süredir başarı ile cevap veren Hanwag artık Türkiye’de satışta.

Adını kurucusu olan HANs WAGner’den alan meşhur ayakkabı ve bot markası HANWAG, 1921’den beri en kaliteli dağ ve trekking ayakkabılarını Münih yakınlarındaki şirket merkezinde üretiyor. Geleneksel işçilik, karmaşık teknik uzmanlık, sürekli yenilik markanın rakiplerinin önüne geçebilmesini sağlıyor. Markanın ürünleri altı ayrı seride kategorize edilmiş.

 

“Trail & Travel” serisi şehir, seyahat, asfalt, çakıllı yollar ve yürüyüş parkurları için ideal. Mükemmel iklim kontrolü ve giyim konforuna sahip hafif ve rahat ayakkabı. Yapışık imalat sayesinde sağlam, dayanıklı ve tabanı değiştirilebilir.

“Trek Light” serisi yürüyüş ve hafif bir çanta ile yapılan daha kolay trekking faaliyetleri için tasarlanmış. Hafif, konforlu tabanlar ve esnek bir yapıya sahip üst kısım. 

Yapışık imalat sayesinde sağlam, dayanıklı ve tabanı değiştirilebilir.

“Trek” serisi dar geçitler, orman yolları, taşlı yollar ve kolay via ferrata parkurları için ideal. Sağlam, iyi taban profili ve çok iyi bir yol performansına sahip daha yüksek üst kısım barındırıyor.

“Rock” serisi kayalık arazide dar patikalar, zorlu via ferrata parkurları, taşlıklar, kar ve buz için idealdir. Güçlendirilmiş taban ile sağlam ve yüksek üst kısımlar genellikle krampon uyumludur.

“Alpineserisi dik, zor ve kayalık arazi için tasarlanmış. Taşlıkta, kar ve buzda evde yürür gibi yürüyün. Sağlam deri üst kısım, sertleştirilmiş konstrüksiyonlar, sağlam taban ve tam krampon uyumludur.

“Air” serisi ile yamaç paraşütünde kullanılacak fonksiyonel ayakkabı konusunda Türkiye’deki şimdiden öncü.

 

Metin Alagöz ve Hanwag Satış Müdürü Caroline Edinger

Türkiye’ye ithalatı başlamadan öncede outdoor ürün kullanıcıları tarafından tanınıp sınırlı olanaklar ile temin edilmeye çalışılan HANWAG artık Kuzey Outdoor Ayakkabı Tekstil İnş. San.ve Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilip tüketiciye sağlıklı bir şekilde ulaştırılıyor.

 

Ürünleri hanwagturkey.com ve dagcidukkani.com başta olmak üzere, outdoor malzeme satışı yapan birçok dükkan ve sanal mağazadan kolayca temin etmek mümkün.

 

HANWAG öncesi dünyaca ünlü outdoor markalarda görev yaparken ismini duyuran sektörün tecrübeli ismi Metin Alagöz, Avrupa’da ilgi görüp ülkemizde satışı bulunmayan farklı outdoor markaları da ithal etmek üzere çalışmalarını devam ettiriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post TDF YÖNETİMİ İDDİALARA CEVAP VERDİ
Next post DENIS URUBKO K-2 KIŞ TIRMANIŞ EKİBİNDE
Translate »