DAĞCILILAR BAHAR ŞENLİĞİNDE BULUŞUYOR

Geleneksel 17. Kuruluş ve Bahar Şenliğimizi 03-04 Haziran 2017 tarihlerinde Yamanlar Gençlik ve Kamp Merkezinde gerçekleşecek.

Sevgili Doğa Severler, bildiğiniz gibi geçen hafta doğa yürüyüşleri sezonu sona erdi ve her zman yaptoğımız gibi sezonu Bahar şenliğimiz ile kapatıyoruz. Geleneksel 17. Kuruluş ve Bahar Şenliğimizi 03-04 Haziran 2017 tarihlerinde Yamanlar Gençlik ve Kamp Merkezinde gerçekleştireceğiz.

Şenlikte bu yıl da her zaman olduğu gibi bir çok aktivite ve süprizler sizleri bekliyor…

Şenliğimizde Su Savaşından Pilatese, Açık Alan Oyunlarından Yogaya, Havuz keyfinden Kıyafet balosuna, Halaylardan Horona her şey var. Tabiki canlı müzik de var, Murat Gezer’in güzel yorumları ile gecemiz taçlanacak.

Şenliğimize katılmak isteyip çadır, uyku tulumu ve matı olmayanlar için Tesiste 100 kişiye yetecek sayıda malzeme kiraya verilebilecektir. Çadır,Tulum, Mat gecelik kişi başı; 10.-TL, Çadır kiralamak isteyenler Orhan Kozan’ı ( 0532 762 73 65 ) arayacaklardır.

Kendi aracı ve kendi çadırı ile gelecek olanlar tesise kişi / gün 10.-TL yer kirası ödeyerek etkinliğimize katılabilirler… Şenlik Organizasyon Komitesinin ve Yamanlar Gençlik Merkezinin kurallarına ve uyarılarına uymaları yeterlidir.

Zirve tadında bir şenlikte buluşmak dileği ile selam ve sevgiler…

BİLGİ İÇİN:
ORHAN KOZAN
0532 762 73 65

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post 14×8000 PROJESİNE EVEREST’TE SON NOKTA
Next post EVEREST YALANINA BÜYÜK CEZA
Translate »