ÇOCUKLARIN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Read Time:56 Second

Kuruluşunun 10. yılını henüz geride bırakmışken faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi, Genç Dağcı Projesi kapsamında genç dağcıları maddi manevi desteklerken ülkemizde oldukça geç sayılabilecek dağcılıkla tanışma yaşını geriye çekmek için çaba göstermeye devam ediyor. 

 

26 Kasım 2017 Pazar günü gerçekleşen “Çocuğumla Doğada Yürüyorum” etkinliğine Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi üyeleri ile çocuklarının yanı sıra birde Misket Anaokulu öğrencileri ile velileri katılınca yaklaşık 100 kişilik şenlik havasında bir doğa yürüyüşü gerçekleşmiş oldu. Oldukça güzel bir havada birkaç km. yürüyüş sonrasında Katharsis Heykel Bahçesinde bir dizi etkinlik ile faaliyet yapan çocuklar ve aileleri gönüllerince vakit geçirdiler. Çadır kurulması, sucuk-köfte pişirme ve oyunlar sonrası faaliyet son buldu. 

Faaliyete liderlik eden Zirve Dağcılık Selçuk Şube Başkanı Özgür Aydoğan “Başta bu etkinliğe katılıp her konuda destek veren Misket Anaokulu ailesini, kulüp üyelerimizi ve minik dağcıları tebrik ediyoruz. Ayrıca Katharsis Heykel Bahçesinde bizleri misafir eden Selçuk Şubemizin Yönetim Kurulu üyesi Sinan İlhan’a da ev sahipliği için teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

 

 

Dağcılık malzemelerini incelemek yada satın almak için tıklayınız.

www.dagcidukkani.com

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post TANRILARIN MİSKET OYNADIĞI LATMOS
Next post GÜRCÜLERDEN HİMALAYALAR’DA İLK ÇIKIŞ
Translate »