ALADAĞLAR’A DAĞCI AKINI

Genel merkezi İzmir’de bulunan, Türkiye’nin muhtelif il ve ilçelerinde şubeleri bulunan Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Aladağlar’da 160 sporcuyla büyük bir tırmanış organizasyonu gerçekleştirdi.

 

21-22 Temmuz 2017 tarihlerinde oldukça kalabalık bir şekilde giriş yaptığımız Aladağlar’da herhangi bir aksilik yaşanmadan faaliyetimizi başarı ile tamamladığımız için mutluyuz şeklinde konuşan Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Genel Başkanı Orhan Kozan sözlerine şöyle devam etti;

“Daha öncede benzerlerini gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetin gelenekselleşmesini ve dağcılık konusunda kendini geliştirmek isteyenlere güzel bir seçenek olmasını planlıyorduk ve bunu başardığımız için mutluyuz. 4. defa düzenlediğimiz Geleneksel Aladağlar Dağcılık Şenliğinde 160 civarında sporcumuz düzen ve disiplin içerisinde faaliyetlerini gerçekleştirdiler. Tahmin ediyorum özellikle ilk defa 3000 metre üzeri zirve yapan dağcılarımız için bu faaliyet unutulmaz bir etkinlik olmuştur. Umut ederim ki bu organizasyon önümüzdeki yıllarda da zenginleşerek genç dağcıların katılımı ile devam edecek ve bir çok dağcı aynı heyecanı yaşamaya devam edecektir. Kulübümüzün yöneticileri ve üyelerimiz için gurur verici bir faaliyet oldu, emek veren ve katılan herkesi bir kez daha tebrik ediyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous post ANTRENÖR KADEME YÜKSELTME
Next post HAYATINI KAYBEDEN DAĞCI DEFNEDİLDİ
Translate »