İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalealtı Kaya Tırmanışı ve Eğitim Kampı (Belevi-Selçuk)

Son güncelleme tarihi 7 Ocak 2016

kalealtiegitiMerhaba değerli zirveciler

Havaların serinlemesi ile beraber eğitimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet bayramına denk gelen faaliyetimizde Cumhuriyetin aydınlık gençlerini dağcılık sporu ile tanıştırıp sevdirmek için 25 yaş altı gençlerimize kampımızı ücretsiz olarak açıyoruz.
Kaya tırmanışı sevenlerin yeni gözdesi Kalealtı Tırmanış bahçesinde gerçekleşecek eğitimler şenlik havasında geçecek. Su ihtiyacı, gölge için yörük çadırı ve yemek gibi ihtiyaçlarımız konusunda Belevi Belediyesi destekcimiz olacak. Değerli eğitmenimiz Hakan Arsan’ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz eğitimde kamp gereçleri ve teknik malzeme gibi ihtiyaçlar için gerekli harcamalar Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi tarafından karşılanacak.
Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen usta tırmanıcılar eğitimler sırasında bizimle olacaklar. Eğitimlerini önceden tamalayan ve kaya tırmanışı yapan üyelerimiz sadece tırmanış için kampımıza katılabilecekler. Üyeliği bulunmayanların son günlere bırakmadan üyelik işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.
Kampa katılmak isteyenlerin aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaları yeterli olacaktır.
Başvuru ve Bilgi:
Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi – Özgür Aydoğan
Atatürk Mahallesi St. Jean Caddesi No:1 Selçuk – İzmir
(St. Jean yokuşu başında solda ABC poliklinik üstünde)
Telefon: 0542 584 53 87

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Translate »