About Us

About Us

Ülkemizde ve dünyada dağcılık ve doğa sporları konusunda markalaşmış ürünleri www.dagcidukkani.com adresinden müşteri ile buluşturan firmamız her geçen gün stoklarına yeni ürün ve markalar eklemektedir.Dağcılık ve doğa sporları ile ilgili hizmet veren dünya çapındaki birçok markayı müşterileriyle buluşturan Aydoğan Spor & Outdoor Mağazası ilk olarak 1981 yılında İstanbul’un Maltepe ilçesinde kurulmuş “Aydoğan Spor ve Kundura” ismi ile ticari hayatına başlamıştır. Firmamız hizmet verdiği dönemde sunduğu markalar ve geniş ürün seçenekleri sayesinde kısa zamanda ilçenin önde gelen mağazası olmayı başarmıştır. 2001 yılında İzmir’in Selçuk ilçesine taşınan mağaza bir çok uluslar arası markayı ilçeye taşıdığı gibi outdoor ürünler ve geniş spor malzemesi seçenekleri ile Selçuk ilçesinin lider spor ve outdoor mağazası olmayı başarmıştır. Özgür Aydoğan’ın sahibi olduğu, iddialı ürünleri ve geniş seçenekleri ile öne çıkan mağaza “www.dagcidukkani.com” isimli adresten ticari hayatını başarı ile devam ettirmektedir.


Facebook

Facebook hesabımızı takip ederek yeni ürünler, indirimler ve kampanyalardan anında haberdar olun.


Instagram

Instagram hesabımızı takip ederek yeni ürünler, indirimler ve kampanyalardan anında haberdar olun.


Twitter

Twitter hesabımızı takip ederek yeni ürünler, indirimler ve kampanyalardan anında haberdar olun.


YouTube

Youtube hesabımızı takip ederek yeni ürünler, indirimler ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Mağazamız hakkında

Sitemizde stoklarımızda mevcut olan ürünler listelenir. Depomuzda olmayan ürünleri sitemizde sergileyerek uzayıp giden tedarik aşaması ile müşterimizi mağdur etmeyiz. 150 TL üzeri siparişlerinizi ücretsiz kargo ile yollar, tatil günleri dışında ve mesai saatleri içinde verilen ürünleri aynı gün kargoya teslim ederiz.

Online alışveriş sitesi dagcidukkani.com’da tırmanış ve dağcılık malzemeleri başta olmak üzere doğa sporları ile ilgili birçok ürünü online satın alabilirsiniz. Alışverişleriniz sırasında bizimle iletişime geçtiğinizde, doğa sporları ile aktif olarak meşgul olan uzmanlardan bilgi ve tavsiye alabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=GvdPaHAmWiQ

Youtube

Youtube hesabımızı takip ederek yeni ürünler, indirimler ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Translate »